Vítejte na našich stránkách LIGHTMARKET.CZ, v případě zájmu o naše produkty nebo spolupráci nás kontaktujte pomocí registračního formuláře, telefonem nebo mailem.

DIMMER CONNECT WIFI 200W, IP20

       WIFIIP20 FGoogle_Play_IconApp_Store_Icon

Inteligentní stmívač RCRX200D funguje s IOS a Android prostřednictvím aplikace ROBUS CONNECT. Transformujte stávající stmívatelná svítidla na WIFI ovladatelná zapojením stmívače ROBUS RCRX200D CONNECT. Pokud jste nedávno vyměnili svítidla ve vaší domácnosti a nechcete je znovu měnit za nová, je to perfektní alternativní volba. Se stmívačem RCRX200D jsou plně kompatibilní stmívatelná vestavná svítidla ROBUS řady CAVAN, TAYLOR, ULTIMUM, RAMADA, DRACO, GEM a také stmívatelná svítidla a světelné zdroje jiných výrobců se stmíváním na sestupné hraně až do výkonu 200W.

Stmívač RCRX200D lze také ovládat pomocí tlačítka na zdi z jednoho nebo více míst. Podrobnosti najdete v montážním návodu, který je k dispozici  níže v sekci související soubory.

 

Inteligentní zařízení ovládané prostřednictvím bezplatné aplikace ROBUS CONNECT.Bez zásahu do elektroinstalace můžete z vašeho domu či bytu vytvořit chytrou domácnost a sami si přizpůsobit intenzitu světla i pomocí nastavených scén a automatizací.Je také kompatibilní s aplikacemi a zařízeními Amazon Alexa a Google Home  

 

Sklad CZ (851 ks)
Kód: RCRX200D
1 373 Kč / ks 1 661,33 Kč včetně DPH
Kategorie: PRODUKTY
Záruka: 2 roky
RX150D ROBUS lrg
Novinka Tip
  • 220-240V, 50 Hz,  třída II, IP20, min. příkon - 15W/odporový, 3W/LED,  max. příkon - 250W/odporový, 200W/LED
  • Lze zapojit s klasickým vypínačem ON/OFF nebo stmívačem/stmívači /podrobnosti v sekci soubory/
  • Všechna chytrá zařízení ROBUS CONNECT vyžadují připojení k WIFI síti v pásmu 2,4 Ghz
  • Pokud máte router s pásmem 5 GHz, bude také fungovat pásmo 2,4 GHz

ROBUS CONNECT VIDEO - PŘEDSTAVENÍ SYSTÉMU CHYTRÉ ELEKTROINSTALACE

ROBUS CONNECT VIDEO -PÁROVÁNÍ ZAŘÍZENÍ POMOCÍ APLIKACE ROBUS CONNECT DO WIFI SÍTĚ

Zpět do obchodu