Vítejte na našich stránkách LIGHTMARKET.CZ, v případě zájmu o naše produkty nebo spolupráci nás kontaktujte pomocí registračního formuláře, telefonem nebo mailem.

DIMMER CONNECT WIFI 200W, IP20

       WIFIIP20 FGoogle_Play_IconApp_Store_Icon

Inteligentní stmívač RCRX200D funguje s IOS a Android prostřednictvím aplikace ROBUS CONNECT. Transformujte stávající stmívatelná svítidla na WIFI ovladatelná zapojením stmívače ROBUS RCRX200D CONNECT. Pokud jste nedávno vyměnili svítidla ve vaší domácnosti a nechcete je znovu měnit za nová, je to perfektní alternativní volba. Se stmívačem RCRX200D jsou plně kompatibilní stmívatelná vestavná svítidla ROBUS řady CAVAN, TAYLOR, ULTIMUM, RAMADA, DRACO, GEM a také stmívatelná svítidla a světelné zdroje jiných výrobců se stmíváním na sestupné hraně až do výkonu 200W.

Stmívač RCRX200D lze také ovládat pomocí tlačítka na zdi z jednoho nebo více míst. Podrobnosti najdete v montážním návodu, který je k dispozici  níže v sekci související soubory.

 

Inteligentní zařízení ovládané prostřednictvím bezplatné aplikace ROBUS CONNECT.Bez zásahu do elektroinstalace můžete z vašeho domu či bytu vytvořit chytrou domácnost a sami si přizpůsobit intenzitu světla i pomocí nastavených scén a automatizací.Je také kompatibilní s aplikacemi a zařízeními Amazon Alexa a Google Home  

 

Sklad CZ (852 ks)
Kód: RCRX200D
1 373 Kč / ks 1 661,33 Kč včetně DPH
Kategorie: PRODUKTY
Záruka: 2 roky
RX150D ROBUS lrg
Novinka Tip
  • 220-240V, 50 Hz,  třída II, IP20, min. příkon - 15W/odporový, 3W/LED,  max. příkon - 250W/odporový, 200W/LED
  • Lze zapojit s klasickým vypínačem ON/OFF nebo stmívačem/stmívači /podrobnosti v sekci soubory/
  • Všechna chytrá zařízení ROBUS CONNECT vyžadují připojení k WIFI síti v pásmu 2,4 Ghz
  • Pokud máte router s pásmem 5 GHz, bude také fungovat pásmo 2,4 GHz

ROBUS CONNECT VIDEO - PŘEDSTAVENÍ SYSTÉMU CHYTRÉ ELEKTROINSTALACE

ROBUS CONNECT VIDEO -PÁROVÁNÍ ZAŘÍZENÍ POMOCÍ APLIKACE ROBUS CONNECT DO WIFI SÍTĚ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení