Vítejte na našich stránkách LIGHTMARKET.CZ, v případě zájmu o naše produkty nebo spolupráci nás kontaktujte pomocí registračního formuláře, telefonem nebo mailem.

Projekty

Mimo prodeje LED svítidel  nabízíme  také zpracovaní projektů osvětlení pomocí výpočetního programu  DIALUX tak, aby odpovídaly Vašim požadavkům,  platným předpisům a normám EU pro příslušné prostory.

Jste projektanti, architekti, nebo se zabýváte prodejem svítidel a návrhy či výpočty si vytváříte sami?V tomto případě najdete LDT data  pro výpočty u jednotlivých produktů v záložce soubory.

Dále nabízíme zpracování  projektů řízení osvětlení pomocí uceleného řídícího a monitorovacího systému pracujícího na protokolu DALI. Pomocí tohoto řešení můžete efektivně regulovat osvětlovací soustavy a minimalizovat náklady na osvětlení.Úspory můžou dosahovat  40-70% původních nákladů na energii v závislosti na podmínkách a dispozicích jednotlivých projektů.

 

 Designing with image files

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení